Обераючи вхідні двері у будинок чи квартиру потрібно знати всі не доліки і переваги ,щоб обрати надійні,міцні і якісні вхідні двері . Вхідні двері у Рівному можна придбати у салон- магазині Зодчий , де можна обрати з величезного вибору представлених моделей саме ту яка Вам підходить ,але тільки фахівці з достатнім досвідом допоможуть зробити правильний вибір.

Вхідні двері мають бути не лише надійними і якісними вони мають бути безпечними ,так як мають захищати не лише від протягів . Тому детально дозглянути всі типи і моделі безпечних дверей Вам допоможуть фахівці з багато річним досвідом отже з допомогою спеціаліста набагато легше прийняти вірне рішення  . Не мало важливовим фактором являєть і фурнітура і дверний замок і ще багато факторів. 

        

Як вибрати надійні вхідні двері в квартиру???

Від якості виконання вхідних дверей багато в чому залежать безпека і комфорт домочадців. Крім того, за зовнішнім виглядом конструкції можна судити про те, хто живе в будинку: проста або забезпечена сім'я, з тонким смаком або без почуття стилю. Тому перед тим, як вибрати вхідні двері в квартиру, її господареві необхідно ознайомитися не тільки з варіативністю дизайну полотна, але й докладно вивчити інформацію про те, на які технічні характеристики виробу потрібно звернути увагу, щоб купити дійсно надійну, функціональну, практичну і красиву модель і при цьому не переплатити.

Вхідні двері в квартиру складаються з коробки і полотна. Якщо в основі останнього — сталевий лист і кілька ребер жорсткості, то така конструкція здатна витримати високі механічні і вандальні навантаження. Полотно з так званою чвертю краще прилягає до коробу. У такій спосіб забезпечується додатковий захист від протягів, неприємних ароматів і сторонніх шумів з під’їзду. Щоб не допустити потрапляння в передпокій пилу ззовні, короб і полотно мають по периметру гумовий ущільнювач.

Критерії, яким повинні відповідати вхідні двері від виробника:

  • тепло- і звукоізоляція;
  • безпека;
  • довговічність;
  • екологічність;
  • практичність;
  • естетична привабливість;
  • несхильність до деформації.

Щоб захистити свою квартиру від несанкціонованого проникнення, не варто купувати дешеві китайські двері — вони дуже тонкі, а замки ненадійні (відкриваються консервним ножиком). Краще віддати перевагу сталевій конструкції, яка має сертифікат та гарантію від виробника. При цьому не потрібно переплачувати за додаткові функції. Наприклад, у звичайній квартирі не варто встановлювати куленепробивну конструкцію.