Отже, Ви вирішили облагородити своє житло новими, красивими, зручними дерев’яними вікнами?.. Салон-магазин «Зодчий» в м. Рівне чекає на Вас! 

На сьогоднішній день на ринку м. Рівне представлені деревяні вікна , як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Висока ціна на вікна з-за кордону визначається в основному тим, що за технологією виробництва віконні блоки можуть поставлятися тільки в готовому вигляді. 

Існує дві умовні групи, на яких можна поділити вікна з дерева, що існують на нашому ринку: 

Зарубіжні готові вікна, що ввозяться з Італії, Фінляндії, Швеції, Німеччини і інших країн. Такі вікна відрізняються високою якістю і високою ціною. 

Вікна, зроблені на українських або сумісних підприємствах при використанні імпортного устаткування і іноземних технологій. Якість такого вікна висока, при застосуванні дешевших технологій обробки і фарбування деревини Ціни на такі вікна стають середніми. 

Монтаж вікна повинен здійснюватися спеціалізованими будівельними фірмами відповідно до норм і правил монтажу деревяного вікна, з дотриманням послідовності технологічних операцій по монтажу вікна, установці водовідливів, укосів, підвіконь, антимоскітних сіток і інших аксесуарів вікна, але Ви завжди можете звернутись з питаннями монтажу деревяного вікна всалон- магазин «Зодчий» в м. Рівне.