Міжкімнатні двері сьогодні це не розкіш, це предмет інтер'єру, що додає кімнаті певний стиль, здатний відтворити бажану атмосферу. Міжкімнатні двері з масиву, тобто натуральної деревини, вважаються за найпрестижніші, елітні. Такі двері екологічно чисті, тому і найдорожчі. 

Сосна, береза, бук, дуб, черешня, червоне дерево — ось далеко не всі породи дерев, з яких виготовляють сучасні дерев'яні двері. Дизайн і обробка сучасних дверей теж дуже різноманітні. 

Красиві і якісні дерев'яні двері в квартирі — сьогодні це не розкіш, а свідчення доброго смаку. Хороші, якісні двері — це завжди ознака класу. Дане твердження не є виключенням і для рівнян. Виготовляються двері міжкімнатні із високоякісних матеріалів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Сучасна технологія виготовлення дверей виключає те, що полотна можуть розсохнуться або розшаруватися. 

Міжкімнатні двері з ДСП можуть бути покриті шпоном (тонкими листами натуральної деревини). Такі двері коштують значно дешевше дерев'яних , хоча по своїх властивостях не поступаються їм. 

Міжкімнатні двері із сотовим наповнювачем. Вони ідеально підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Їх добре ставити у ванних кімнатах, в туалетах, адже такі двері завдяки своїй структурі є найстійкішими до перепадів вологи. 

Міжкімнатні двері з інших матеріалів (металу і пластику) поки не користуються попитом для житлових приміщень в м. Рівне, хоча моделі з подібних матеріалів на ринку пропонуються і досить широко застосовуються в ряді європейських країн. Вони відрізняються високими експлуатаційними якостями, довговічністю, і не поступаються в естетичних показниках дереву. 

Сьогодні на ринку м. Рівне представлено два види дверей: натуральні та частково або повністю створені з деревоподібних матеріалів. Дерев'яні двері в м. Рівне як і всюди, мають більшу вартість, а тому міжкімнатні двері, створені з замінників дерева, дозволяють понизити собівартість дверних конструкцій, що є вагомим чинником при виборі дверей . Крім того, двері міжкімнатні з МДФ, що набирають все більшу популярність, володіють підвищеною щільністю і надійністю. Величезна різноманітність дизайну дверей в м. Рівне дозволяє підібрати дверні конструкції для інтер'єру будь-якого стилю: традиційні міжкімнатні двері з аркою або додатковими прямокутними елементами для створення зорового ефекту, глухі двері міжкімнатні або засклені двері для збільшення світлового потоку. Величезний вибір дверей для оформлення приміщення квартири або офісу Ви можете знайти в місті Рівне саме у нас. 

Красиво зроблені двері можуть стати справжньою прикрасою інтер'єру і обов'язково принесуть з собою в будинок здорову енергетику.