c24eba5 Розглянемо вид дверей, який користується найбільшою популярністю — вхідні. Природно, що перший критерій якості — це матеріал з якого виготовлені двері. Раніше, при виготовленні дверей пальму першості утримувало дерево, а зараз — метал, пластик, комбіновані (наприклад, дерев'яні двері з вітражами). Кожен матеріал має свої переваги та недоліки. Броньовані двері виготовляють зі сталі різної товщини від 1 мм до 3,0 мм, а хто захоплюється фэн-шуєм віддасть перевагу дерев'яним дверям, які спричиняють сприятливу дію на людину, завдяки тому, що дерево несе особливий енергетичний заряд, 

Вхідні двері — один з найважливіших предметів в будинку. Вони виконують декілька важливих функцій. Насамперед вхідні двері надійний захист квартири, а також перше враження про господаря. Тому в м. Рівне салон-магазин «Зодчий» пропонує якісні і надійні броньовані двері для Вашого житла. Хоча, наші броньовані двері — це не тільки надійність і якість, але і великий вибір дизайну, асортимент декоративного матеріалу, замків, що володіють високим рівнем безпеки, і фурнітури провідних виробників. Виготовлені по найсучасніших технологіях з використанням якісних матеріалів, бронедвері відповідають найвищим вимогам. Ми дорожимо своєю репутацією, а тому пропонуємо броньовані вхідні двері тільки найнадійніших виробників. В м. Рівне тільки у нас Ви зможете підібрати броньовані двері будь-якого формату, розміру і конструкції. 

В м. Рівне в салоні-магазині «Зодчий» допоможуть Вам не тільки вибрати відповідно по дизайну і параметру приміщення вхідні двері, але і встановить вибрані двері в найкоротший термін. Багата експозиція, затишна атмосфера і кваліфікований персонал допоможуть Вам зробити вірний вибір.