Салон - магазин Зодчий пропонує вашій увазі широки асортимерт вхідних і міжкімнатних дверей за хорошою якістю і доступною ціною.

              У даній статті ми допоможемо і підкажемо людям, які хочуть оновити інтер'єр або лише знаходяться в процесі будівництва. Вибираємо двері міжкімнатні в Рівному. 

    Де купити двері в Рівному? Це питання постає перед кожним хто займається пошуком дверей у свою оселю: Який обрати матеріал? Яку обрати модель? Які існують різновиди дверей ? З цим питаннями повинний допомогти кваліфікований спеціаліст . Салон - магазин Зодчий пропонує професійну консультацію і розгорнуту інформацію про що порібно знати обераючи двері  у вашу квартиру або будинок. Так як, досвід і професійність продавця підтвержена багато річним стажем. Кваліфікований консультант суттєво полегшує прийняття правельного рішення у виборі моделі ,яка буде відповідати вашим вимогам. Тільки у Салоні -магазині Зодчий у затишній атмосфері ви можете розглянути безліч варіантів дверей і вікон різних дизайнів ,матеріалу ,міцності  та доступними цінами .

    Міжкімнатні двері – складна сучасна конструкція. Вона складається з деталей, які поєднуються між собою естетичними та функціональними характеристиками. Від того, з яких деталей складаються двері, залежить її стійкість до вологості, стійкість до пошкоджень і деформації, до перепадів температури. Якщо виріб виконано якісно, у неї значно подовжується термін експлуатації.

З чого складається сучасна двері міжкімнатні двері?

   Люди, які не розбираються в столярній справі, думають, що двері – це якись монолітний виріб, що складається виключно з одного полотна. Але насправді, двері складаються з декількох елементів, і виготовляються вони вже кілька столліть поспіль.

Отже, міжкімнатні двері складаються з наступних компонентів:

 • Основне полотно. Як правило, воно виготовляється з дерева, пластику, ДСП, скла та МДФ. Багато фірм виготовляють двері з декількох матеріалів одночасно, поєднуючи, наприклад, дерево та МДФ. Внаслідок чого виріб стає більш міцним і легким.
 • Коробка. Полотно дверей закріплюється на коробці (2 стійки з перекладинами). Поперечини у свою чергу прикріплюються до стінового прорізу. Деякі моделі мають внизу поріг.
 • Наличники. Наличниками прийнято називати планки, закривають місця кріплення коробки до стіни. Також вони виконують декоративну функцію. Наличники бувають прямокутної і напівкруглої форми.
 • Добори. Спеціальні деталі, що використовуються в екстрених випадках.
 • Фурнітура. До даної категорії відносяться багато елементів, наприклад, петлі, замки. Загалом все те, що прикрашає двері і доповнює їх. Як правило, класична фурнітура виконана з латуні. Щоб двері виглядала завжди презентабельно, необхідно правильно вибирати фурнітуру, відповідну дизайну полотна.   

    Що таке екошпон, шпоновані, ламіновані міжкімнатні           двері?

     Промисловість постійно рухається вперед. В даний час на ринку можна придбати величезну кількість дверей з різних матеріалів. Наприклад, з экошпона, двері шпоновані та ламіновані. Що з себе представляють дані конструкції?

Конструкція з экошпона

Екошпон – матеріал, що виготовляється шляхом тривалого пресування. У складі даного матеріалу присутні природні волокна дерева та синтетичні компоненти, що виконують сполучні функції. Завдяки власній структурі екошпон має підвищену міцність.

 • Матеріал добре переносить перепади температури і вологості. Також йому не страшні подряпини, сколи, удари і інші механічні пошкодження.
 • Екошпон вважається абсолютно екологічним і безпечним матеріалом.
 • Завдяки різноманітним технікам екошпон може імітувати натуральне дерево.
 • Якщо вартість дверей з дерева порівняти з конструкцією з экошпона, то другий матеріал коштує набагато дешевше.
 • Двері з цього матеріалу не вимогливі у догляді.

Шпонована конструкція

     Шпоновані двері чудово вписуються в кожен інтер'єр, оскільки зовні вони нагадують дерев'яні двері. Шпон – це тонкі зрізи природного дерева, склеивающиеся між собою. Даний матеріал після реконструкції дуже важко обробляється. І, якщо це зробити неправильно, шпон почне виділяти токсичні компоненти, шкідливі для організму. Шпон вважається довговічним матеріалом, який відрізняється хорошими експлуатаційними якостями.

Сьогодні на ринку можна придбати 2 види шпонованих дверей:

 • Порожнисту.
 • Полнотелую.                         

Ламіновані конструкці

Ламінування – процес, під час якого двері покриваються додатковими матеріалами, що надають конструкції додаткову міцність. Як правило, для такого процесу використовується полівінілхлорид, двухрамный ламінат, кашоване покриття.

Ламіноване полотно відноситься до категорії недорогих конструкцій. Двері виконуються з недорогих, доступних матеріалів, отже, якість їх не найкраща.Зробити правильний вибір двері завжди важко. Особливо в тому випадку, якщо справа доходить до ремонту. Яку дверну конструкцію вибрати? Пропонуємо вам скористатися наступним рейтингом. Його по праву можна назвати самим популярним серед сучасних представників такої групи товарів. Двері, які пропонує ця компанія, відрізняються підвищеною функціональністю і великим асортиментом моделей.

“Краще бути впевненим в хорошому результаті, ніж сподіватися на відмінний.”