Оформлення дверного отвору у квартиру.

Коли закінчено ремонт і монтаж вхідних дверей, дверний проріз біля неї часто має непривабливий вигляд, який може зіпсувати почуття радості після завершення ремонту. Крім того, не оформлені краю дають проникнути всередину протягам і знижують температуру в приміщенні. Тому дуже важливо правильно зробити і оформити дверні укоси, щоб не допустити впливу всіх цих негативних факторів.

Особливості

Коли в квартирі вже встановлені двері, багато хто думає, що захист від зовнішніх факторів, таких як шум і холод, забезпечена. Але це не зовсім так. Необхідно провести додаткову обробку для того, щоб завершити ремонт і надати дверному проході гармонійний зовнішній вигляд. Із зовнішнього боку вхідні двері завжди обробляють лиштвами або спеціальним розчином при установці, а ось внутрішні укоси майстри під час монтажу дверного короба завжди залишають на розсуд господарів будинку.

Обробка укосів не входить в роботу по установці дверей. Саме тому на видноті перед очима бетон, цегла або інші матеріали без зовнішньої обробки. Щоб сховати все це, необхідно правильно оформити укоси. Не всі компанії, які встановлюють двері, надають додаткові послуги з оформлення укосів. Саме тому дана задача дуже часто перекладається на плечі господаря будинку, і йому доводиться виконувати ці роботи самостійно.

МЕТОЮ УСТАНОВКИ ЦЬОГО ЕЛЕМЕНТА Є НАДАННЯ ОШАТНОГО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ ДВЕРЕЙ І ДВЕРНОГО ПРОХОДУ, А ТАКОЖ НАДАННЯ ЗАВЕРШЕНОСТІ ЙОГО КОНТУРАХ.

Крім того, дверні укоси встановлюють для того, щоб приховати від сторонніх очей всі кріплення двері і підвищити захист від злому. Крім того, з їх допомогою забезпечують тепло- і звукоізоляцію, а також захист від летить з вулиці або з сходового майданчика пилу і бруду.

Укоси - це дуже важливий і необхідний елемент, який може зробити дверний прохід більш презентабельним і акуратним. Вони є гарним оформленням, що доповнює будь-яку передпокій. Укоси оформляють відповідно до стилю вхідних дверей, а також відповідно до її кольоровою гамою і зі стилістичним оформленням передпокою. Саме тому правильно підібрати укоси - це дуже важливе завдання.

Крім декоративної функції, укоси також дуже ефективно утеплюють дверну коробку і дозволяють приховати стики між коробом і стіною. Укоси також ховають монтажну піну. Таким чином, цей елемент також дозволяє додатково виконувати роль теплоізоляції. Монтажна піна, розташована на увазі в приміщенні, вбирає в себе вологу і втрачає свої захисні властивості, і при цьому вона виглядає дуже акуратно.

Таким чином, дверний укіс - це дуже важливий елемент, на який звертають увагу під час ремонту.

види

Виділяють три основних системи укосів для дверних конструкцій, що відрізняються за способом монтажу:

  • Нанесення цементу на стіну і подальше обштукатурювання. Така система обробки вважається найнадійнішою і досить дешевий. Але впоратися з таким завданням зможе не кожен, це дуже трудомісткий і кропіткий процес. Для того, щоб створити дуже рівні і якісні поверхні, необхідно мати навички для приготування правильного штукатурного розчину і досвід по його рівномірному нанесенню та розподілу.
  • Система оформлення укосів за допомогою панелей і спеціального клею. В цьому випадку виготовляється клейова суміш і на неї наносять вже готові оздоблювальні панелі. Такий принцип є досить дорогим. По-іншому його назвают мокрим.