На що звертати увагу при виборі вхідних дверей ?      

Вхідні двері американці називають «посмішкою дому», і не дарма. Адже двері — це перше, що зустрічає гостей. Крім того, вони захищають від проникнення та злому. Тому при виборі вхідних дверей слід врахувати всі дрібниці. Служити така конструкція буде не один рік, і від того, наскільки продумані в ній всі деталі, залежить безпека вдома.

Перед тим, як вибрати вхідні двері, треба спочатку розглянути всі різновиди таких конструкцій. Всі двері можна умовно розділити на сталеві і дерев’яні.

Вхідні двері повинні виконувати ряд функцій:

-          вони повинні бути естетичними. Це не основне призначення дверей, але, тим не менш, було б безглуздо випускати з уваги зовнішній вигляд дверей.

-          двері повинні захищати будинок від злому. Для цього вони повинні витримувати механічні дії. Крім того, в них повинна бути продумана система захисту від інтелектуального злому.

-          двері повинні захищати від холоду і володіти звукоізоляцією.

-          усталеві двері ст будь- яких дверях повинна бути система контролю доступу (вічко або камера спостереження).

Сталеві двері міцні і довговічні. Це їх незаперечні плюси.

У власників квартир часто виникає питання, які вхідні двері вибрати. Чи можна компенсувати недоліки обох типів? Зрозуміло, можна, якщо підійти до справи з розумом.

Конструкція сучасних дверей

Сьогодні вже ніхто не встановлює дерев’яні вхідні двері. Дерево може бути тільки декоруючим елементом. Тому всі сучасні двері виконані зі сталі.

Незважаючи на те, що всі двері виготовляються з металу, між конструкціями є велика різниця. І залежить вона від якості складових частин вхідних дверей.

Двері складається з декількох частин:

  • Сталевий листи. Особовий лист зазвичай виготовляється з цільного матеріалу.
  • Зовнішнішня та внутрішня МДФ-панель.
  • Наличники. Ці частини конструкції несуть не тільки естетичну функцію, але і захищають від злому. Вони закривають щілину, яка завжди залишається між коробкою і отвором.
  • Притвор. Це та частина дверей, що прикриває щілину між дверима і коробкою. Притвор перешкоджає злому.
  • Ребра жорсткості. Це невидима внутрішня частина конструкції. Ребра посилюють двері.
  • Петлі — теж дуже важлива частина дверей. Іноді злом проводиться з цієї сторони. Найнадійніший варіант — петлі на підшипниках.
  • Утеплювач і звукоізолятор. мінеральна вата в поролоні  розміщуються всередині конструкції, між ребрами жорсткості.
  • Коробка. На неї припадає більше половини силових впливів різних недоброзичливців. Тому від якості коробки залежить дуже багато
  • Замки верхій та нижній.
  • Антизрізи. Додатковий захист дверей від проникнення в квартиру.

Міцність дверей визначається декількома показниками. Один з них — товщина сталевих листів і їх якість. Так, недорогі китайські двері можна розкрити дуже легко, розрізавши самі листи.

Кращий варіант — це легована або загартована сталь. Такі двері не ламаються, від них відскакує кувалда, а свердла просто згорають. Конструкції із загартованої сталі ваговиті, тому їх частіше застосовують на дачах або в котеджах. Леговані двері — хороший вибір для будь-якого випадку, однак вони дорогі.

Зверніть увагу!
Міцність коробки залежить не тільки від товщини і якості профілю, але і від рук майстра. У більшості випадків потрібно лише грамотна установка коробки.

У звичайних міських квартирах не потрібно підвищеної міцності дверей, тому що злодії тут навряд чи будуть орудувати болгаркою або свердлами. Тому можна обійтися конструкціями з товщиною листа менше 2 мм. Але потрібно звернути  увагу  на надійність  замків. Купити звичайно такі двері можна у Салоні -магазині

"Зодчий " . Ми варті довіри ,про каже наш досвід у цій сфері понад 13 років....